Hoskinson-doge
17
kwi

Charles Hoskinson: DOGE zaszkodzi rynkowi BTC!

Hoskinson: DOGE może nagle stracić na wartości

Chociaż Dogecoin wkroczył do świata kryptowalut jako żart, Hoskinson ostrzega, że ​​wraz ze wzrostem ceny bez wątpienia tworzy się na nim nowa bańka. Ta spowoduje, że wiele osób bardzo szybko straci niepokojąco dużą ilość pieniędzy.

– DOGE zawsze był dla naszej branży czymś w rodzaju wewnętrznego żartu, zabawnej, lekkiej rzeczy. Po prostu wydaje się, że zawsze istnieje, ale [jest] czymś, czego w większości przypadków nigdy nie traktowaliśmy poważnie. Niedawno, głównie dzięki wysiłkom Elona Muska i manipulacjom rynkowym przez sprytne wieloryby, Doge stał się przystanią dla nowych graczy w przestrzeni kryptowalut – powiedział. – Powiedzmy sobie jasno – to jest bańka. Cena DOGE nie jest zrównoważona. To się załamie, a ogromna ilość pieniędzy inwestorów detalicznych zostanie bardzo szybko utracona – dodał.

image:https://www.forextime.com/ukHoskinson dogeDOGE koniem trojańskim?

Hoskinson ponadto przewiduje, że kiedy ta bańka pęknie, będzie zachętą dla organów regulacyjnych z całego świata, aby wkroczyły  one na rynek i dokładniej monitorowały sposób, w jaki działa branża kryptowalut

– Uważam, że po pęknięciu tej bańki będzie to katalizator dla organów regulacyjnych i prawodawców, aby zaangażować się w naszą branżę i zaszkodzić całej branży. To nie jest dobra impreza i w żadnym wypadku nie jest trwała – powiedział o hossie na DOGE. – Wiesz, kiedy spojrzysz na trzecią generację kryptowalut, Algorands (ALGO), Tezos (XTZ), Avalanches (AVAX), Cardanos (ADA)… te projekty mają duże zespoły, kapitał i czują swoją odpowiedzialność. Mają aspiracje i użyteczność… DOGE nie ma stabilnego zespołu deweloperskiego. W DOGE nie ma oryginalnej technologii. To kopia Bitcoina… Po pęknięciu bańki, zaczną się zapytania od Kongresu. Będzie działać amerykańska Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC). Wokół będą biegać różnego rodzaju organy regulacyjne, które będą mówić: „To dowód na to, że kryptowaluty nie mogą się same kontrolować i musimy przyjść i Cię uratować” – dodał.

 

źródło:bitcoin.pl

Leave a Comment

Your email address will not be published.