snoop-dogg-elon-musk-dogecoin-1200×675-1-1024×576
09
lut

Snoop Dogg dołącza do promocji DOGE!

Snoop Dogg promuje „Pieseła”

W wiralowym tweecie, który zwraca się do dyrektora generalnego Tesli Elona Muska – najgłośniejszego zwolennika cyfrowej monety inspirowanej Shiba Inu – Snoop Dogg dołączył photoshopowaną okładkę swojego siódmego albumu studyjnego.

 

Gene Simmons, kolejny zwolennik kryptowalut, udostępnił obrazek oparty na animowanym musicalu Disneya – Król Lew. Na obrazku Snoop Dogg wcielony jest w rolę szamana małp Rafiki. Jednak zamiast młodego Simby, Snoop trzyma maskotkę Doge. Następnie sam Musk opublikował na Twitterze nową wersję mema.

 

Musk już na początku tego tygodnia, promował DOGE jako „kryptowalutę ludu”. W ten sposób zwiększył wartość DOGE o ponad 50 procent.

 

Dogecoin wzrósł o ponad 200 procent od dołka z 30 stycznia na poziomie 0,021 USD. Aktualnie jednak jego cena spadła o prawie 30 procent z rekordowego poziomu 0,087 USD osiągniętego 29 stycznia.

Prostota jest geniuszem

Fakt, że najbogatsza osoba na świecie, stojąca za wieloma rewolucyjnymi firmami, niestrudzenie opowiada o kryptowalucie będącej memem, jest czymś więcej niż surrealistyczną rzeczywistością. Naturalnie, inne społeczności stają się coraz bardziej zdesperowane, aby promować swoje kryptowaluty. Musk jednak twierdzi, że prostota Doge „jest jego geniuszem”.

Dodał również, że Dogecoin jest „najbardziej zabawną kryptowalutą”, a jego największą siłą jest właśnie frywolność. Miliarder powiedział niedawno TMZ, że memowa waluta stająca się prawdziwą walutą byłaby „najbardziej ironicznym rezultatem”:

Co byłoby najbardziej ironicznym rezultatem? Że waluta, która została wymyślona jako żart, w rzeczywistości staje się prawdziwą walutą.

Leave a Comment

Your email address will not be published.